Par mums

I un M serviss nodarbojas ar meža un dārza tehnikas tirdzniecību un remontu. Uzņēmums dibināts 2010. gadā un darbojas Valmierā. Pirmsākumos piedāvājām dārza un meža tehnikas remontu, STIHL un Viking produkcijas tirdzniecību, bet laikam ejot esam auguši, un nu jau pie mums var iegādāties arī Fiskars, Ferris, Stiga, Encore, AL-KO, Honda, Gerber u.c. tehniku un produktus.

Mūsu veikalā Jūs atradīsiet visu nepieciešamo tehniku, piederumus profesionāļiem, un ikdienas lietošanai dārza darbos, lai efektīvi un viegli veiktu dažādus vides sakopšanas darbus. Veikala klāstā ir arī darba apģērbi, aizsargi, ķiveres u.c. piederumi un aksesuāri darba veikšanai. Tajā skaitā, pie mums ir dažādu smērvielu, eļļu, piedevu u.c. preču piedāvājums. Veikala klāstā atradīsiet arī Fiskars produkciju, kas piemēroti dārza darbiem, ēdiena gatavošanai un remontdarbiem.

Piedāvājam arī dažādu rezerves daļu tirdzniecību, un pasūtīšanu. Veicam konsultācijas un rūpējamies, lai katrs klients, kas vēršas pie mums, iegūtu palīdzību. Serviss piedāvā dažādas tehnikas diagnostiku un remontu. Remontējam no dārza un meža tehnikas līdz pat motocikliem. Viss kas nepieciešams tavai tehnikai un dārza darbiem ir atrodams pie mums! Ja ir jautājumi – droši jautājiet, jo mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

Mūsu vērtības vienmēr ir kvalitāte, mēs strādājam, lai atvieglotu Jūsu darbus! Mēs vienmēr cenšamies, lai atrastu labāko, kvalitatīvāko un piemērotāko risinājumu mūsu klientam. Mūsu vīzija ir ar labākajām un mūsdienīgākajām tehnoloģijām padarīt jūsu darbu efektīvāku. Rast risinājumus, lai ietaupītu Jūsu laiku un darba apjomu.